Bax-shop.nl - Uw specialist in DJ gear!

Dit is de Intents Festival Line-Up

De laatste tijd is Intents Festival begonnen met het bekendmaken van de line-up voor de editie van 2019. Zo zijn met B-Front & E-Force en Destructive Tendencies al een aantal hosts bekendgemaakt, maar ook de eerste namen worden nu langzaam maar zeker gedeeld.

Vlak voor het begin van de kaartverkoop is de organisatie begonnen met het delen van het eerste deel van de line-up. Eerder werd al bekendgemaakt dat B-Front samen met E-Force de indoor mainstage op zaterdag zal hosten, terwijl Destructive Tendencies de Dynamite hardcore stage host op zondag. Ook heeft D-Sturb gisteren bekendgemaakt dat hij een level van zijn live-act The Next Level naar de Intents Mainstage zal brengen. Bekijk hieronder de Intents Festival 2019 line-up, wanneer er meer bekend is wordt dit aangepast in het onderstaande overzicht.

Intents Festival 2019 – Calling All Superheroes

De IntentsCity tickets gingen 8 januari in de voorverkoop en waren na 20 minuten al uitverkocht. Weekend tickets (zonder camping) zijn nog verkrijgbaar via de officiële website van het evenement, maar ook de losse dagtickets gaan vandaag om 20:00 in de verkoop.

Line-up Intents Festival 2019

Vrijdag

Mainstage Hosted by D-Block & S-te-Fan
Da Tweekaz & D-Block & S-te-Fan
D-block & S-te-Fan
Dee-Block & S-te-Pack Live
Demi Kanon
D-Sturb
Frequencerz vs D-Block & S-te-Fan
DJ Isaac
Sound Rush
Sub Zero Project vs Phuture Noize
Villain
MC Da Syndrome

Outrageous vs Dynamite
Angerfist
Dr. Peacock
Mental Theo
N-Vitral
Pat B Live
Plug ‘N Play
MC Syco

Fanaticz
Krowdexx vs Luminite
New Dawn Records showcase (Avarice, Bestia & Re-Mind)
Physika Live
Requiem
Rooler Live
The Apexx Machine Live
The Purge vs Genox
Thyron Live
Unresolved vs Jason Payne
MC Livid

Boombox
Ceazar
Damian Ray
Low-E & Zero Sanity
MickeyG
Odium
2Faced
MC Barricades

Zaterdag

Mainstage
D-Block & S-Te-Fan Ghost Stories Live
D-Sturb – The Next Level 
Sub Zero Project
Phuture Noize
Sound Rush
Code Black Live
Coone
Da Tweekaz
KELTEK
Mark With A K
PRDX
Ran-D
Sephyx
MC Villain
MC DV8

Indoor mainstage Hosted by B-Front & E-Force
B-Front vs. E-Force
B-Front vs. E-Force (Classics)
Radical Redemption Live
Rebelion
MYST Live
B-Front vs. Digital Punk
Deluzion vs. Dawnfire
DJ Luna vs. Degos & Re-Done
E-Force vs. Adaro
E-Force vs. Sub Sonik vs. RVAGE
E-Force vs. Warface
MC Da Syndrome
MC Nolz

Dynamite Hardcore Hosted by Partyraiser
Partyraiser vs. Sefa
Partyraiser vs. NSD vs. MBK
Deadly Guns
D-Fence
Eddyhardcore vs. System Overload
El Nino
Partyraiser
Partyraiser vs. Bulletproof vs. Hard Effectz
Partyraiser vs. Destructive Tendencies vs. Rob Gee
Re-Style
The Lethal Sound
Scarphase Live
MC Syco

Fanaticz
Delete
Act Of Rage Live
Rooler vs. Mind Dimension
Chris One Live
Appex vs Ncrypta
Deetox vs. Bass Chaserz
JNXD
Killshot Live
Level One
Malice Live
Rejecta vs. Clockartz
Rough Recruits: The Machine, Prefix & Density
The Shade
DJ Thera vs Riot Shift
MC Livid

Outrageous
Paul Elstak
Mental Theo
Korsakoff
Bass-D
Dr. Rude
LNY TNZ
Mandy
Pieter Sahieter
Pln-B
Ransom
Vince
MC Rems

Bavaria Karnaval festival feestcafé
Zanger Kafke
Henk Dissel
DJ Bart
DJ Jantje
Ferry De Lits
Joeri Plaizier
Partyfriex
Sil Smetsers

Melodica
Deenis
Demi Kanon
Devin Wild
Ecstatic Live
Emphasis
Galactixx Live
Hypnose & Denza
PRDX vs. Envine
Primeshock
Refuzion
Scabtik & Art Frequency
The Pitcher Live
MC Barricade

Boombox
Bestia
D-Attack
Delius
Bloodlust
The Strangerz
The Z
Uncaged
XENSE
Vyral
Zerox
MC Democian

Exclusive IntentsCity Stage
BillX
Crypton
F.Noize
GPF Live
Hollands Hakkûh (Kobus Engels vs. Nowaxx)
Lady Dammage
Sjammienators
Spitnoise
MC Raise

Zondag

Mainstage
Act of Rage vs. Digital Punk
Brennan Heart vs. Atmozfears
E-Force LIVE
Galactixx vs. Jay Reeve
Harddriver LIVE
KELTEK vs. Devin Wild
Mental Theo (The Mental Meltdown)
Radical Redemption vs. D-Sturb
Warface ‘Heavy Artillery’

Ran-D vs. Phuture Noize
Rebelion vs. Rejecta
Delete VIP
MC Da Syndrome
MC Villain

Indoor mainstage hosted by LNY TNZ
Bizzey
Green Tree
LNY TNZ
Da Tweekaz
JeBroer
Paul Elstak
Roy Dest
Snollebollekes
The Boy Next Door
Yung Felix

Dynamite Hardcore hosted by Destructive Tendencies
AniMe
D-Fence
Destructive Tendencies vs. Deadly Guns
Destructive Tendencies Live vs. Dr. Peacock live

Destructive Tendencies vs. F.Noize vs. DRS vs. MBK
Destructive Tendencies vs. Partyraiser
Destructive Tendencies vs. Spitnoise vs. Cryogenic
Destructive Tendencies vs. The Sickest Squad vs. Andy The Core
The Melodyst
MC Tha Watcher

Relive
D-Block & S-Te-Fan
B-Front
DJ Thera
Frontliner
Ran-D
The Pitcher Live
DJ Thera
The Z. vs. Jones
Toneshifterz
Two Point Zero
MC DV8

Outrageous
Darkraver
Deepack
Francois
Outsiders
Ruthless vs. Zany
The Viper vs. Panic
Zazafront

Mark With A K
Promo (Classics)
Pat B
MC Alee

Bavaria Karnaval Festival Feestcafé
Buren van de Brandweer
Henk Dissel
Tim Schalkx
Zanger Kafke
Raymon Hermans
Jeffrey Heesen
Tommy Santo

Boombox
Audiomedics
Crypton
Deenis
Deluzion
Juliëx
Nexone
The Shade
Reaperz
Slagerij Janssen
TWSTD
MC Democian

Onbesuisd
Biggi & MC Elton Jonathan
Jematthy
Rugged
DYNA
Johnny 500
Diaz & Bruno
Smèrrig Diskjochies
Team Rush Hour
Thornballin’

Groovesum
De La Montage
Emas
Fijne Deuntjes
Francois
Franky Kloeck
Nouveaubeats
Syben Ray

Intents City Stage (Exclusive)
Adrenalize
DJ Villain

Frontliner
PRDX vs. Sickddellz
Sound Rush
T.B.A.
MC Barricade